Utilități generale
Utilități în zonă

Descriere
Baneasa - Sisesti, teren intravilan, suprafata 2.450 mp, deschidere 28 m, gaz, curent, canalizare, apa, intabulat, comision agentie 3% inclusiv TVA, pret vanzare 210 EUR/mp (514.500 EUR) negociabil
Detalii despre proprietate
Tip proprietate: Terenuri
Tip teren: Construcții
Clasă teren: Intravilan
Suprafață teren: 2.450mp
Deschidere: 28m
Suprafață utilă: 2.450mp
Explorează toate detaliile și caracteristicile acestei proprietăți
Utilități în zonă
Loading map...

Răspunde la câteva întrebări și te ajutăm să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta.