Utilități generale
Apă, Canalizare, Curent, Gaz

Descriere
Straulesti - Doi Cocosi Stradal, teren intravilan, suprafata 5.686 mp, dubla deschidere 84/61 m la Sos. Bucuresti-Targoviste si la lac, RI=P+4E, POT=60%, CUT=2.5, gaz, curent, canalizare, apa, intabulat, comision 0, pret vanzare 280 EUR/mp (1.592.080 EUR) negociabil
Detalii despre proprietate
Tip proprietate: Terenuri
Tip teren: Construcții
Clasă teren: Intravilan
Suprafață teren: 5.686mp
Deschidere: 84m
Număr deschideri: 2
Suprafață utilă: 5.686mp
POT: 60%
CUT: 2.50
Explorează toate detaliile și caracteristicile acestei proprietăți
Apă, Canalizare, Curent, Gaz
Loading map...

Răspunde la câteva întrebări și te ajutăm să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta.